Security Systems & Surveillance Equipment | JMAC Supply
Attributes
Distributor offers
| Seller | SKU | MOQ | In stock | Multiple | Prices |
|---|---|---|---|---|---|
| jmac.com | XSS24100W | 1 | 1 |
Related on Amazon
As an Amazon Associate, we earn from qualifying purchases. (paid link) CERTAIN CONTENT THAT APPEARS ON THIS SITE COMES FROM AMAZON. THIS CONTENT IS PROVIDED 'AS IS' AND IS SUBJECT TO CHANGE OR REMOVAL AT ANY TIME.
4-ZONE SPKR SELECTOR
Brand: Xantech
XANTECH XSS24100W SPEAKER SELECTORS (4 ZONES) ALLOWS SWITCHING BETWEEN 2 RECEIVERS & 4 ZONES WITH SELECTABLE IMPEDANCE MATCHING; FEATURES INDIVIDUAL ON/OFF SELECTION FOR EACH ROOM & 12-STEP VOLUME CONTROL WITH 42 DB MAX ATTENUATION; ISOLATED INPUTS FOR COMPATIBILITY WITH ALL AMPLIFIERS
Listing
| Binding | Electronics |
|---|---|
| Product group | Speakers |
| Product type | CABLE_OR_ADAPTER |
| Model | XSS24100W |
| Part number | XSS24100W |
| Label | XANTECH |
| Manufacturer | XANTECH |
Catalog
| Category | Electronics |
|---|---|
| MPN | XSS24100W |
| UPC | 12306017668 |
| EAN | 21112363616 |
| Product group | Speakers |
| Product type | CABLE_OR_ADAPTER |
| Manufacturer | XANTECH |
XANTECH - 4-ZONE SPKR SELECTOR
Listing
| Binding | Electronics |
|---|---|
| Product group | CE |
| Product type | AUDIO_OR_VIDEO |
| Part number | XSS24100W |
| Label | XANTECH |
| Manufacturer | XANTECH |
Catalog
| Category | Electronics |
|---|---|
| MPN | XSS24100W |
| UPC | 41114559817 |
| EAN | 41114559817 |
| Product group | CE |
| Product type | CABLE_OR_ADAPTER |
| Manufacturer | XANTECH |
XANTECH XSS24100W Speaker Selectors (4 zones)
Listing
| Binding | Electronics |
|---|---|
| Product group | Speakers |
| Product type | CABLE_OR_ADAPTER |
| Part number | XSS24100W |
| Label | XANTECH |
| Manufacturer | XANTECH |
Catalog
| Category | Electronics |
|---|---|
| MPN | XSS24100W |
| UPC | 617407412437 |
| EAN | 617407412437 |
| Product group | Speakers |
| Product type | CONSUMER_ELECTRONICS |
| Manufacturer | XANTECH |
Xantech Xss24100w Speaker Selectors (4 Zones)
Brand: Xantech
Xantech XSS24100W Speaker Selector, 2X4, 100W
Details
- Xantech XSS24100W
Listing
| Binding | Electronics |
|---|---|
| Product group | CE |
| Product type | CABLE_OR_ADAPTER |
| Model | XSS24100W |
| Part number | XSS24100W |
| Label | Xantech |
| Manufacturer | Xantech |
Catalog
| Feature | Xantech Xss24100w Speaker Selectors (4 Zones) |
|---|---|
| Category | Electronics |
| MPN | XSS24100W |
| UPC | 809387580873 |
| EAN | 809188487951 |
| Product group | Speakers |
| Product type | CABLE_OR_ADAPTER |
| Manufacturer | Xantech |
4-ZONE SPKR SELECTOR
Brand: Xantech
Catalog
| Category | Electronics |
|---|---|
| MPN | XSS24100W |
| UPC | 12306017668 |
| EAN | 12306017668 |
| Product group | Speakers |
| Product type | SPEAKERS |
| Manufacturer | XANTECH |
Xantech Xss24100W Speaker Selector (4 Zones)
Brand: Xantech
Xantech XSS24100W Speaker Selector, 2X4, 100W
Details
- Xantech XSS24100W
Listing
| Binding | Electronics |
|---|---|
| Product group | CE |
| Product type | SPEAKERS |
| Model | XSS24100W |
| Part number | XSS24100W |
| Label | Xantech |
| Manufacturer | Xantech |
Catalog
| Feature | 100% Brand New with Unopen box !!! |
|---|---|
| Category | Electronics |
| MPN | XSS24100W |
| UPC | 12307113604 |
| EAN | 12307113604 |
| Product group | Network Media Player |
| Product type | SPEAKERS |
| Manufacturer | Xantech |