404 Not Found
Gallery
Attributes
Distributor offers
| Seller | SKU | MOQ | In stock | Multiple | Prices |
|---|---|---|---|---|---|
| 699470 | 1 | 1 |
Related on Amazon
As an Amazon Associate, we earn from qualifying purchases. (paid link) CERTAIN CONTENT THAT APPEARS ON THIS SITE COMES FROM AMAZON. THIS CONTENT IS PROVIDED 'AS IS' AND IS SUBJECT TO CHANGE OR REMOVAL AT ANY TIME.
Pro Pak Drywall Sanding Screen
Brand: 3M
Listing
| Binding | Misc. |
|---|---|
| Product group | Home Improvement |
| Product type | TOOLS |
| Part number | 99438 |
| Items per pack | 2 |
| Label | 3m Company |
| Manufacturer | 3m Company |
Catalog
| Feature | Drywall, plaster. 220 grit |
|---|---|
| Category | Tools & Home Improvement |
| MPN | 99438 |
| Product group | Home Improvement |
| Product type | TOOLS |
| Manufacturer | 3m Company |
Pro Pak Drywall Sanding Screen
Brand: 3M
Catalog
| Feature | Drywall, plaster. 220 grit |
|---|---|
| Category | Tools & Home Improvement |
| MPN | 99438 |
| UPC | 51144994380 |
| EAN | 51144994380 |
| Product group | Home Improvement |
| Product type | TOOLS |
| Manufacturer | 3m Company |