Save More on Your AFI #33014A Deluxe Black Articulating Wiper Arm, Adjusts 14" to 20" at Fisheries Supply. Excellent Customer Service, Ready to Ship. Marine Supplies Since 1928!
Gallery
Attributes
Distributor offers
| Seller | SKU | MOQ | In stock | Multiple | Prices |
|---|---|---|---|---|---|
| 00447 | 1 | Out of Stock | 1 | 1 @ $48.08 | |
| AFI33014A | 1 | -2 | 1 | 1 @ $36.99 | |
![]() homeessentialsdirect.com | 33014A | 1 | -2 | 1 | 1 @ $66.32 |
Related on Amazon
As an Amazon Associate, we earn from qualifying purchases. (paid link) CERTAIN CONTENT THAT APPEARS ON THIS SITE COMES FROM AMAZON. THIS CONTENT IS PROVIDED 'AS IS' AND IS SUBJECT TO CHANGE OR REMOVAL AT ANY TIME.
AFI 33014A Deluxe Stainless Steel Adjustable Marine Windshield Wiper Arm for All AFI Motors (14" to 20", Black)
Brand: AFI
Listing
| Binding | Sports |
|---|---|
| Product group | Sports |
| Product type | FISHING_EQUIPMENT |
| Model | 33014A |
| Part number | 33014A |
| Items per pack | 1 |
| Label | AFI |
| Manufacturer | AFI |
Catalog
| Feature | Stainless steel, adjustable arm |
|---|---|
| Category | Sports & Outdoors |
| MPN | 33014A |
| UPC | 35028330143 |
| EAN | 35028330143 |
| Product group | Sports |
| Product type | SPORTING_GOODS |
| Manufacturer | AFI |
Deluxe Adjustable Wiper Arm
Brand: AFI
Stainless steel arms have an "Articulating/Bend Back" feature to lock in an upright position for cleaning windshields. Motor shaft mounting has...
Listing
| Product group | Automotive Parts and Accessories |
|---|---|
| Product type | AUTO_PART |
| Part number | 33014A |
