Bone White Dover Narrow Rim Mug 7-1/2 oz., Pk36
Gallery
Attributes
Distributor offers
| Seller | SKU | MOQ | In stock | Multiple | Prices |
|---|---|---|---|---|---|
| G7929695 | 1 | 1 | 1 | 1 @ $60.28 | |
| Grainger | 21D301 | 1 | 1 | ||
| Culinary Depot | CRE-CM41W | 1 | 1 | ||
| sustainablesupply.com | C1765282 | 1 | -2 | 1 | 1 @ $79.45 |
| meatprocessingproducts.com | CREST-CM41W | 1 | 1 | ||
![]() Tigerchef | 82287 | 1 | -2 | 1 | 1 @ $78.58 |
Related on Amazon
As an Amazon Associate, we earn from qualifying purchases. (paid link) CERTAIN CONTENT THAT APPEARS ON THIS SITE COMES FROM AMAZON. THIS CONTENT IS PROVIDED 'AS IS' AND IS SUBJECT TO CHANGE OR REMOVAL AT ANY TIME.
Bone White Dover Narrow Rim Mug 7-1/2 oz, Pk36
Brand: CRESTWARE
Listing
| Product group | BISS Basic |
|---|---|
| Product type | DRINKING_CUP |
| Model | CM41W |
| Part number | CM41W |
| Items per pack | 1 |
| Label | CRESTWARE |
| Manufacturer | CRESTWARE |
Crestware 7-1/2-Ounce White Bell Shaped Mug, 12-Pack
Brand: CRESTWARE
Details
- Professional grade
- Commercial use
- Durable, mug
- Economical, vitrified: dishwasher, oven, and microwave safe
- High quality
Crestware American White Bell Shaped Mug, 7 1/2 Ounce - 36 per case.
Brand: CRESTWARE
Listing
| Product group | Kitchen |
|---|---|
| Product type | DRINKING_CUP |
| Part number | CM41W |
| Items per pack | 36 |
