ACCELL . D080B-011K
Gallery
Attributes
Distributor offers
| Seller | SKU | MOQ | In stock | Multiple | Prices |
|---|---|---|---|---|---|
| G9584642 | 1 | 1 | |||
![]() PCNation | NZ7275 | 1 | 1 | 1 @ $26.38 | |
![]() Syre | D080B-011K | 1 | Sold out | 1 | 1 @ $25.99 |
![]() unbeatablesale.com | DBNZ7275 | 1 | -2 | 1 | 1 @ $23.09 |
![]() Zoro | G203988270 | 1 | 1 | 1 @ $47.63 | |
![]() Beach Audio | 18050574 | 1 | 7 | 1 | 1 @ $37.43 |
![]() ipcstore.com | 20_D080B-011K_1 | 1 | -2 | 1 | 1 @ $29.00 |
Related on Amazon
As an Amazon Associate, we earn from qualifying purchases. (paid link) CERTAIN CONTENT THAT APPEARS ON THIS SITE COMES FROM AMAZON. THIS CONTENT IS PROVIDED 'AS IS' AND IS SUBJECT TO CHANGE OR REMOVAL AT ANY TIME.
Accell Power Travel Surge Protector - 3 Outlets, 2 USB Charging Ports (2.1A Output), Folding Plug - Black, 612 Joules, ETL Listed
Brand: Accell
Details
- Plug into all 3 outlets, even with bulky adapters & Transformers
- Protect your devices with surge-protected USB charging ports (USB output: 2.1a)
- Designed for travel with folding Power Plug and rugged, impact-resistant ABS
- Product safety tested and Certified by ETL
Listing
| Binding | Electronics |
|---|---|
| Product group | Speakers |
| Product type | POWER_SUPPLIES_OR_PROTECTION |
| Model | D080B-011K |
| Part number | D080B-011K |
| Label | Accell Corporation |
| Manufacturer | Accell Corporation |
Catalog
| Feature | Three transformer space outlets, supports bulky transformers |
|---|---|
| Category | Electronics |
| MPN | D080B-011K |
| UPC | 14444743126 |
| EAN | 80050303672 |
| Product group | Speakers |
| Product type | POWER_SUPPLIES_OR_PROTECTION |
| Manufacturer | Accell Corporation |





