Accell D080B-009K, PowerSquid 5-Outlet Surge Protector with Power Conditioner - 600 Joules, 6-Foot (1.8-Meter) Cord, ...
Gallery
Attributes
Distributor offers
| Seller | SKU | MOQ | In stock | Multiple | Prices |
|---|---|---|---|---|---|
| 204640244 | 1 | 1 @ $24.69 | |||
| Frys | 9050077 | 1 | 1 | ||
![]() PCNation | NZ7276 | 1 | -2 | 1 | 1 @ $31.24 |
| Beach Audio | 607838 | 1 | 1 | ||
| 5365237 | 1 | 1 | 1 @ $27.99 | ||
![]() Syre | D080B-009K | 1 | Sold out | 1 | 1 @ $35.99 |
![]() Beach Audio | 18144432 | 1 | 1 |
Related on Amazon
As an Amazon Associate, we earn from qualifying purchases. (paid link) CERTAIN CONTENT THAT APPEARS ON THIS SITE COMES FROM AMAZON. THIS CONTENT IS PROVIDED 'AS IS' AND IS SUBJECT TO CHANGE OR REMOVAL AT ANY TIME.
Accell Flexible Surge Protector - 5 Outlets, 6-Foot Cord, 600 Joules, ETL Listed - White Grounded Extension Cord Power Strip
Brand: Accell
Details
- Plug into all 5 outlets, even with bulky adapters & Transformers
- Flexible, adapter-friendly outlets protect your power Cords from wear and tear
- Product safety tested and Certified by ETL
- 600 Joules of surge protection, 6-foot heavy duty power cord
- Durability and performance Backed by Accell 5-year connected equipment $100, 000 Limited warranty
Listing
| Binding | Electronics |
|---|---|
| Product group | Speakers |
| Product type | POWER_SUPPLIES_OR_PROTECTION |
| Model | D080B-009K |
| Part number | D080B-009K |
| Label | Accell Corporation |
| Manufacturer | Accell Corporation |
Catalog
| Feature | 6-Foot heavy duty power cord |
|---|---|
| Category | Electronics |
| MPN | D080B-009K |
| UPC | 863121571459 |
| EAN | 5554442452699 |
| Product group | Speakers |
| Product type | POWER_SUPPLIES_OR_PROTECTION |
| Manufacturer | Accell Corporation |


