DEM-OPA-MSOP-1A Texas Instruments | Development Boards, Kits, Programmers | DigiKey
Gallery
Attributes
Distributor offers
| Seller | SKU | MOQ | In stock | Multiple | Prices |
|---|---|---|---|---|---|
![]() Digi-Key | 296-30903-ND | 1 | 5 | 1 | |
![]() Radwell | DEM-OPA-MSOP-1A | 57 | 57 | 1 @ $6.87 | |
| Digi-Key | 1898345 | 1 | 1 | 1 @ $6.00 | |
| Newark | 52M3067 | 1 | 1 |
Related on Amazon
As an Amazon Associate, we earn from qualifying purchases. (paid link) CERTAIN CONTENT THAT APPEARS ON THIS SITE COMES FROM AMAZON. THIS CONTENT IS PROVIDED 'AS IS' AND IS SUBJECT TO CHANGE OR REMOVAL AT ANY TIME.
DEM-OPA-MSOP-1A
Brand: Texas Instruments
Listing
| Product group | BISS Basic |
|---|---|
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Part number | DEM-OPA-MSOP-1A |
| Label | Texas Instruments |
| Manufacturer | Texas Instruments |
Catalog
| Feature | Price For: Each |
|---|---|
| Category | Software |
| MPN | DEM-OPA-MSOP-1A |
| Product group | BISS |
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Manufacturer | Texas Instruments |
Amplifier IC Development Tools Demo Fixture (50 pieces)
Brand: Texas Instruments
Catalog
| Feature | <b>Price For:</b> Pack of 50 <b>Manufacturer</b>: Texas Instruments <b>Product Category</b>: Amplifier IC Development Tools <b>RoHS</b>: <b>Product</b>: Demonstration Fixtures <b>Type</b>: Operational Amplifiers <b>Tool Is For Evaluation Of</b>: Operational Amplifier in MSOP-10 package <b>Operating Supply Voltage</b>: 15 V <b>Brand</b>: Texas Instruments |
|---|---|
| Category | Industrial & Scientific |
| MPN | DEM-OPA-MSOP-1A |
| Product group | BISS |
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Manufacturer | Texas Instruments |
