Interdynamics INDMB134A MB-134A Air Conditioning Charging Kit with Metal Fittings - Pack of 1
Gallery
Attributes
Distributor offers
| Seller | SKU | MOQ | In stock | Multiple | Prices |
|---|---|---|---|---|---|
![]() homeessentialsdirect.com | MB-134A | 1 | 1 | 1 @ $24.04 | |
| INDMB134A | 1 | 1 | 1 @ $10.68 |
Related on Amazon
As an Amazon Associate, we earn from qualifying purchases. (paid link) CERTAIN CONTENT THAT APPEARS ON THIS SITE COMES FROM AMAZON. THIS CONTENT IS PROVIDED 'AS IS' AND IS SUBJECT TO CHANGE OR REMOVAL AT ANY TIME.
Valve & Hose Kit for R-134a Systems
Brand: InterDynamics
Valve & Hose Kit for R-134a Systems
Details
- Valve & Hose Kit for R-134a Systems
Listing
| Binding | Unknown Binding |
|---|---|
| Product group | Automotive Parts and Accessories |
| Product type | HARDWARE_TUBING |
| Model | MB-134A |
| Part number | MB-134A |
| Label | INTERDYNAMICS |
| Manufacturer | INTERDYNAMICS |
InterDynamics MB-134A Car Air Conditioner Hose for R134A Refrigerant, Recharge Hose for Cars & Trucks & More, Reusable
Brand: InterDynamics
Details
- R-134a recharge hose for charging through automotive A/C low-pressure service port
- Service all automotive R-134a air conditioning systems
- Quick-connect coupler and can tap
- Easy to follow instructions included
- All-metal construction
Listing
| Binding | Automotive |
|---|---|
| Product group | Automotive Parts and Accessories |
| Product type | AUTO_ACCESSORY |
| Model | MB-134A |
| Part number | MB134A |
| Items per pack | 1 |
| Label | Interdynamics |
| Manufacturer | Interdynamics |
INTERDYNAMIC MB-134A
Brand: INTERDYNAMIC
INTERDYNAMIC MB-134A
Listing
| Product group | Automotive Parts and Accessories |
|---|---|
| Product type | AUTO_ACCESSORY |
| Part number | MB-134A |
| Label | INTERDYNAMIC |
| Manufacturer | INTERDYNAMIC |