KEN FORGING . 19L236
Gallery
Attributes
Distributor offers
| Seller | SKU | MOQ | In stock | Multiple | Prices |
|---|---|---|---|---|---|
| 19L236 | 1 | 1 | 1 @ $9.60 |
Related on Amazon
As an Amazon Associate, we earn from qualifying purchases. (paid link) CERTAIN CONTENT THAT APPEARS ON THIS SITE COMES FROM AMAZON. THIS CONTENT IS PROVIDED 'AS IS' AND IS SUBJECT TO CHANGE OR REMOVAL AT ANY TIME.
Ken Forging Rod End, Blank, Male, 3/4x3 1/2 In C1035 7A - 1 Each
Brand: Ken Forging
Listing
| Binding | Tools & Home Improvement |
|---|---|
| Product group | Home Improvement |
| Product type | TOOLS |
| Model | 7A |
| Part number | 7A |
| Items per pack | 1 |
| Label | Ken Forging, Inc |
| Manufacturer | Ken Forging, Inc |
Catalog
| Feature | USA |
|---|---|
| Category | Industrial & Scientific |
| MPN | 7A |
| Product group | Home Improvement |
| Product type | TOOLS |
| Manufacturer | Ken Forging |
Ken Forging 7A Rod Ends, 3/4 x 3-1/2 Re Blank,
Brand: Ken Forging
Details
- Melted and manufactured in the USA
- Forged for ultra strength
- Easy to handle