3M CO . 6301
Attributes
Distributor offers
| Seller | SKU | MOQ | In stock | Multiple | Prices |
|---|---|---|---|---|---|
| officesupply.com | ODFN572744 | 1 | 1 |
Related on Amazon
As an Amazon Associate, we earn from qualifying purchases. (paid link) CERTAIN CONTENT THAT APPEARS ON THIS SITE COMES FROM AMAZON. THIS CONTENT IS PROVIDED 'AS IS' AND IS SUBJECT TO CHANGE OR REMOVAL AT ANY TIME.
Post it 6301-B 3" X 3" 50 Sheet Lined Ultra Colors Post-It Notes
Brand: Post-it
Listing
| Binding | Office Product |
|---|---|
| Product group | Office Product |
| Product type | OFFICE_PRODUCTS |
| Part number | 6301 |
| Items per pack | 1 |
| Label | 3m Co. |
| Manufacturer | 3m Co. |
Catalog
| Feature | 3M |
|---|---|
| Category | Office Products |
| MPN | 6301 |
| UPC | 51131760707 |
| EAN | 51131760707 |
| Product group | Office Product |
| Product type | OFFICE_PRODUCTS |
| Manufacturer | 3m Co. |
Post-It Note Pad 3 In. X 3 In.
Brand: Post-it
Catalog
| Feature | Brought to you by Post-It |
|---|---|
| Category | Office Products |
| MPN | 6301 |
| UPC | 51131760707 |
| EAN | 51131760707 |
| Product group | Grocery |
| Product type | GROCERY |
| Manufacturer | 3m Co. |
Post-It Note Pad 3 In. X 3 In.
Brand: Post-it
Catalog
| Feature | Brought to you by Post-it |
|---|---|
| Category | Office Products |
| MPN | 6301 |
| UPC | 51131760707 |
| EAN | 51131760707 |
| Product group | Grocery |
| Product type | GROCERY |
| Manufacturer | 3m Co. |