3M CO . 17024
Attributes
Distributor offers
| Seller | SKU | MOQ | In stock | Multiple | Prices |
|---|---|---|---|---|---|
| officesupply.com | ODFN373240 | 1 | 1 |
Related on Amazon
As an Amazon Associate, we earn from qualifying purchases. (paid link) CERTAIN CONTENT THAT APPEARS ON THIS SITE COMES FROM AMAZON. THIS CONTENT IS PROVIDED 'AS IS' AND IS SUBJECT TO CHANGE OR REMOVAL AT ANY TIME.
3m Poster Strips
Catalog
| Category | Home & Kitchen |
|---|---|
| MPN | 17024 |
| Manufacturer | 3m Co. |
Command Strips 17024 Command Self Adhesive Poster Strips
Brand: Command
Listing
| Binding | Misc. |
|---|---|
| Product group | Office Product |
| Product type | EDUCATIONAL_SUPPLIES |
| Part number | 17024 |
| Label | 3m Co. |
| Manufacturer | 3m Co. |
Catalog
| Feature | Brought to you by Command |
|---|---|
| Category | Industrial & Scientific |
| MPN | 17024 |
| EAN | 51131659889 |
| Product group | Home Improvement |
| Product type | EDUCATIONAL_SUPPLIES |
| Manufacturer | 3m Co. |