<ul><li>Lightweight, durable resin frame</li><li>Variety of colors to make any room pop</li><li>Glossy, modern colors</li><li>From trusted brand Elizabeth Austin</li><li>Hanging hardware included</li></ul>
Gallery
Attributes
Distributor offers
| Seller | SKU | MOQ | In stock | Multiple | Prices |
|---|---|---|---|---|---|
![]() Walmart | 19583012 | 1 | 1 | 1 @ $239.90 | |
| 2033265 | 1 | 1 | 1 @ $499.50 | ||
![]() crestlighting.com | 143897 | 1 | 1 | 1 @ $499.50 |
Related on Amazon
As an Amazon Associate, we earn from qualifying purchases. (paid link) CERTAIN CONTENT THAT APPEARS ON THIS SITE COMES FROM AMAZON. THIS CONTENT IS PROVIDED 'AS IS' AND IS SUBJECT TO CHANGE OR REMOVAL AT ANY TIME.
Howard Elliott 6041W Bristol Rectangular Wall Mirror, Scroll Design, Glossy White
Brand: Howard Elliott
Listing
| Binding | Misc. |
|---|---|
| Product group | Home |
| Product type | HOME |
| Model | 6041W |
| Part number | 6041W |
| Items per pack | 1 |
| Label | Howard Elliott |
| Manufacturer | Howard Elliott |
Catalog
| Feature | Framed by intricate open scroll work that is bordered on the top and bottom with molding |
|---|---|
| Category | Home & Kitchen |
| MPN | 6041W |
| UPC | 848635049649 |
| EAN | 848635049649 |
| Product group | Home |
| Product type | HOME |
| Manufacturer | Howard Elliott |
