St. Agustine Wall Mirror | Capitol Lighting
Attributes
Distributor offers
| Seller | SKU | MOQ | In stock | Multiple | Prices |
|---|---|---|---|---|---|
| 1800lighting.com | 1857834 | 1 | 1 |
Related on Amazon
As an Amazon Associate, we earn from qualifying purchases. (paid link) CERTAIN CONTENT THAT APPEARS ON THIS SITE COMES FROM AMAZON. THIS CONTENT IS PROVIDED 'AS IS' AND IS SUBJECT TO CHANGE OR REMOVAL AT ANY TIME.
Howard Elliott 4085W St. Agustine Mirror, White
Brand: Howard Elliott Collection
Details
- Ornately carved frame with a lovely open scroll design and focuses on 3 flowers at the top of the piece
- Finished with glossy white lacquer
- Dimensions: 20-inch by 29 by .75-inch
- High-style design and high-end materials
- Product is carefully packaged to ensure low damage rates
Listing
| Binding | Misc. |
|---|---|
| Product group | Home |
| Product type | HOME |
| Model | 4085W |
| Part number | 4085W |
| Items per pack | 1 |
| Label | Howard Elliott |
| Manufacturer | Howard Elliott |
Catalog
| Feature | Ornately carved frame with a lovely open scroll design and focuses on 3 flowers at the top of the piece |
|---|---|
| Category | Home & Kitchen |
| MPN | 4085W |
| UPC | 848635018744 |
| EAN | 848635018744 |
| Product group | Home |
| Product type | HOME |
| Manufacturer | Howard Elliott |