Glendale Decorative Mirrors | Capitol Lighting
Attributes
Distributor offers
| Seller | SKU | MOQ | In stock | Multiple | Prices |
|---|---|---|---|---|---|
| 1800lighting.com | 1858337 | 1 | 1 |
Related on Amazon
As an Amazon Associate, we earn from qualifying purchases. (paid link) CERTAIN CONTENT THAT APPEARS ON THIS SITE COMES FROM AMAZON. THIS CONTENT IS PROVIDED 'AS IS' AND IS SUBJECT TO CHANGE OR REMOVAL AT ANY TIME.
Howard Elliott 2170W Glendale Mirror, White
Brand: Howard Elliott Collection
Details
- Ornate and traditional mirror
- Finished with glossy white lacquer
- Dimensions: 26-inch diameter by 2-inch
- High-style design and high-end materials
- Product is carefully packaged to ensure low damage rates
Listing
| Binding | Misc. |
|---|---|
| Product group | Home |
| Product type | HOME |
| Model | 2170W |
| Part number | 2170W |
| Items per pack | 1 |
| Label | Howard Elliott |
| Manufacturer | Howard Elliott |
Catalog
| Feature | Ornate and traditional mirror |
|---|---|
| Category | Home & Kitchen |
| MPN | 2170W |
| UPC | 848635016214 |
| EAN | 848635016214 |
| Product group | Home |
| Product type | HOME |
| Manufacturer | Howard Elliott |