Lancelot Decorative Mirrors | Capitol Lighting
Gallery
Attributes
Distributor offers
| Seller | SKU | MOQ | In stock | Multiple | Prices |
|---|---|---|---|---|---|
| 2033489 | 1 | 1 | 1 @ $742.50 | ||
![]() crestlighting.com | 146433 | 1 | 1 | 1 @ $742.50 |
Related on Amazon
As an Amazon Associate, we earn from qualifying purchases. (paid link) CERTAIN CONTENT THAT APPEARS ON THIS SITE COMES FROM AMAZON. THIS CONTENT IS PROVIDED 'AS IS' AND IS SUBJECT TO CHANGE OR REMOVAL AT ANY TIME.
Howard Elliott 2142W Lancelot Mirror, Rectangle, White
Brand: Howard Elliott Collection
Details
- Oversized frame
- Finished in a glossy white lacquer
- Resin frame
- Dimensions: 30-inches long, 1-inches wide, 60-inches high
Listing
| Binding | Kitchen |
|---|---|
| Product group | Home |
| Product type | HOME |
| Model | 2142W |
| Part number | 2142W |
| Label | Howard Elliott |
| Manufacturer | Howard Elliott |
Catalog
| Feature | Oversized frame |
|---|---|
| Category | Home & Kitchen |
| MPN | 2142W |
| UPC | 848635048048 |
| EAN | 848635048048 |
| Product group | Home |
| Product type | HOME |
| Manufacturer | Howard Elliott |
