Amaco 76370K 0.5 Oz. Rub N Buff Metallic Leaf, Silver Leaf
Gallery
Attributes
Distributor offers
| Seller | SKU | MOQ | In stock | Multiple | Prices |
|---|---|---|---|---|---|
![]() unbeatablesale.com | ATSP10219 | 1 | -2 | 1 | 1 @ $9.75 |
![]() createforless.com | 88258441 | 1 | 1 | 1 @ $9.79 | |
| 27102-2590 | 1 | -2 | 1 | 1 @ $7.62 |
Related on Amazon
As an Amazon Associate, we earn from qualifying purchases. (paid link) CERTAIN CONTENT THAT APPEARS ON THIS SITE COMES FROM AMAZON. THIS CONTENT IS PROVIDED 'AS IS' AND IS SUBJECT TO CHANGE OR REMOVAL AT ANY TIME.
AMACO 76370K Rub 'n Buff Wax Metallic Finish, Silver Leaf, 0.5-Fluid Ounce
Brand: AMACO
Details
- Wax metallic paste provides lustrous finish
- Perfect for furniture, antiques, glass, crafts, home decor
- Apply with finger, cloth, or brush, then buff for a beautiful luster
- Available in 16 colors
- .05 fluid ounce tube
Listing
| Binding | Kitchen |
|---|---|
| Product group | Art and Craft Supply |
| Product type | HOME |
| Model | 76370K |
| Part number | 76370K |
| Items per pack | 1 |
| Label | AMACO |
| Manufacturer | AMACO |
Catalog
| Feature | Wax metallic paste provides lustrous finish |
|---|---|
| Category | Home & Kitchen |
| MPN | 76370K |
| UPC | 39672763708 |
| EAN | 39672763708 |
| Product group | Art and Craft Supply |
| Product type | HOME |
| Manufacturer | AMACO |
