3M . CP-002A
Attributes
Distributor offers
| Seller | SKU | MOQ | In stock | Multiple | Prices |
|---|---|---|---|---|---|
| Life and Home | 42964739 | 1 | -2 | 1 | 1 @ $403.13 |
![]() Zoro | G602751338 | 250 | 250 | 1 @ $1.70 | |
| Digi-Key | 16536558 | 1 | 1 | 1 @ $2.88 |
Related on Amazon
As an Amazon Associate, we earn from qualifying purchases. (paid link) CERTAIN CONTENT THAT APPEARS ON THIS SITE COMES FROM AMAZON. THIS CONTENT IS PROVIDED 'AS IS' AND IS SUBJECT TO CHANGE OR REMOVAL AT ANY TIME.
3-3/4 in. x 2-5/8 in. x 1 in. Medium Full Size Sanding Sponge
Brand: 3M
3M(TM) Full Size Sanding Sponge is ideal for dry or wet sanding of wood, paint, metal, plastic and drywall. When finished, simply rinse and reuse. Conformable, comfortable, flexible and convenient and available in medium grade.
Listing
| Binding | Misc. |
|---|---|
| Product group | Home Improvement |
| Product type | BUILDING_MATERIAL |
| Model | CP-002A |
| Part number | CP-002A |
| Items per pack | 250 |
| Label | 3M |
| Manufacturer | 3M |
Catalog
| Feature | Unit of Measure = Packs |
|---|---|
| Category | Everything Else |
| MPN | CP-002A |
| UPC | 51115069673 |
| EAN | 51115069673 |
| Product group | Home Improvement |
| Product type | BUILDING_MATERIAL |
| Manufacturer | 3M |
