Hello Kitty . KT2028A
Gallery
Attributes
Distributor offers
| Seller | SKU | MOQ | In stock | Multiple | Prices |
|---|---|---|---|---|---|
| HKT2028A | 1 | 1 | 1 @ $49.99 |
Related on Amazon
As an Amazon Associate, we earn from qualifying purchases. (paid link) CERTAIN CONTENT THAT APPEARS ON THIS SITE COMES FROM AMAZON. THIS CONTENT IS PROVIDED 'AS IS' AND IS SUBJECT TO CHANGE OR REMOVAL AT ANY TIME.
HELLO KITTY KT2028A Stereo AM/FM/CD Boom Box with Cassette Player/Recorder
Brand: Hello Kitty
Details
- Stereo CD boom box
- Cassette player/recorder
- AM/FM stereo radio
- Top loading CD player with 20 track programmable memory
- Multi-informational LCD display
Listing
| Binding | Electronics |
|---|---|
| Product group | Speakers |
| Product type | PORTABLE_AUDIO |
| Model | KT2028A |
| Part number | KT2028A |
| Label | HELLO KITTY |
| Manufacturer | HELLO KITTY |
Catalog
| Feature | Stereo CD boom box |
|---|---|
| Category | Electronics |
| MPN | KT2028A |
| UPC | 1910676637 |
| EAN | 611101189961 |
| Product group | Speakers |
| Product type | PORTABLE_AUDIO |
| Manufacturer | HELLO KITTY |
HELLO KITTY KT2028A STEREO AM/FM/CD BOOM BOX WITH CASSETTE PLAYER/RECORDER
Listing
| Binding | Electronics |
|---|---|
| Product group | Speakers |
| Product type | PORTABLE_AUDIO |
| Model | KT2028A |
| Part number | 71657 |
| Label | HELLO KITTY |
| Manufacturer | HELLO KITTY |
Hello Kitty KT2028A Stereo CD Boombox with Cassette Player/Recorder and AM/FM Radio Hello Kitty KT2
Brand: Hello Kitty
Catalog
| Feature | STEREO CD BOOM BOX. |
|---|---|
| Category | Electronics |
| MPN | KT2028A |
| UPC | 41114406197 |
| EAN | 999992698091 |
| Product group | CE |
| Product type | COMPUTER_ADD_ON |
| Manufacturer | Hello Kitty |