Carbon Module and Pleated Filter, Filter Type Pleated Filter w/ Activated Carbon, Filter MERV Rating 10, Compatible Extractor Series S-987, Compatible Extractor Manufacturer Part Number S-987-2A, Compatible Extractor Grainger Part Number 2DBV6, Filter Efficiency 40 Percent, Filter Media Carbon
Gallery
Attributes
Distributor offers
| Seller | SKU | MOQ | In stock | Multiple | Prices |
|---|---|---|---|---|---|
| G2749765 | 1 | 7 | 1 | 1 @ $416.99 | |
| Grainger | 2DBW4 | 1 | 1 | ||
| AX3KHL | 1 | 1 | 1 @ $719.94 | ||
![]() bscsource.com | F9875A | 1 | 1 | 1 @ $556.29 | |
| Guardian | 88342290 | 1 | 1 | ||
![]() simsupply.com | ZO-G2749765 | 1 | 3 | 1 | 1 @ $521.95 |
![]() National Supply Network | 88342290 | 1 | -2 | 1 | 1 @ $530.48 |
Related on Amazon
As an Amazon Associate, we earn from qualifying purchases. (paid link) CERTAIN CONTENT THAT APPEARS ON THIS SITE COMES FROM AMAZON. THIS CONTENT IS PROVIDED 'AS IS' AND IS SUBJECT TO CHANGE OR REMOVAL AT ANY TIME.
Carbon Module and Pleated Filter
Brand: EXTRACT-ALL
Listing
| Binding | Toy |
|---|---|
| Product group | BISS |
| Product type | TOYS_AND_GAMES |
| Model | F-987-5A |
| Part number | F9875A |
| Items per pack | 1 |
| Label | EXTRACT-ALL |
| Manufacturer | EXTRACT-ALL |
Catalog
| Feature | <b>Price For:</b> Each |
|---|---|
| Category | Home & Kitchen |
| MPN | F-987-5A |
| Product group | BISS |
| Product type | LAB_SUPPLY |
| Manufacturer | EXTRACT-ALL |


