Extract-All
Gallery
Attributes
Distributor offers
| Seller | SKU | MOQ | In stock | Multiple | Prices |
|---|---|---|---|---|---|
| G2298591 | 1 | 4 | 1 | 1 @ $111.04 | |
| 8TNV3 | 1 | 3 | 1 | 1 @ $111.95 | |
| AF4EFU | 1 | 1 | 1 @ $200.28 | ||
| WWG8TNV3 | 1 | 1 | |||
![]() simsupply.com | ZO-G2298591 | 1 | 5 | 1 | 1 @ $122.48 |
Related on Amazon
As an Amazon Associate, we earn from qualifying purchases. (paid link) CERTAIN CONTENT THAT APPEARS ON THIS SITE COMES FROM AMAZON. THIS CONTENT IS PROVIDED 'AS IS' AND IS SUBJECT TO CHANGE OR REMOVAL AT ANY TIME.
Extractor Arm, 3 In dia.
Brand: Extract-All
Listing
| Product group | BISS Basic |
|---|---|
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Part number | P-981-1A |
| Label | Extract-All |
| Manufacturer | Extract-All |
Catalog
| Feature | <b>Price For:</b> Each <b>Item</b>: Extractor Arm <b>For Use With</b>: Portable Filtering Extraction Systems <b>Dia. (In.)</b>: 3 <b>Country of Origin (subject to change)</b>: United States |
|---|---|
| Category | Tools & Home Improvement |
| MPN | P-981-1A |
| UPC | 94716438967 |
| EAN | 94716438967 |
| Product group | BISS |
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Manufacturer | EXTRACT-ALL |
Extract-All Extractor Arm: For 2YFU4, Fits EXTRACT-ALL Brand, Mfr. Model # - S-981-2B P-981-1A - 1 Each
Brand: Extract-All
Listing
| Binding | Misc. |
|---|---|
| Product group | Home Improvement |
| Product type | TOOLS |
| Part number | P-981-1A |
| Items per pack | 1 |
| Label | Extract-All |
| Manufacturer | Extract-All |
