Gunk . SC2A
Gallery
Attributes
Related on Amazon
As an Amazon Associate, we earn from qualifying purchases. (paid link) CERTAIN CONTENT THAT APPEARS ON THIS SITE COMES FROM AMAZON. THIS CONTENT IS PROVIDED 'AS IS' AND IS SUBJECT TO CHANGE OR REMOVAL AT ANY TIME.
Gunk SC2A Super Concentrate Degreaser - 32 fl. oz.
Brand: Gunk
Details
- GUNK is a local family owned company based out of Charlotte, NC. For more than 75 years, GUNK products, developed by the people who use them, has earned the trust of hard-working tradesment and the active DIYer through consistent, superior performance and a commitment to innovation.
Listing
| Binding | Automotive |
|---|---|
| Product group | Automotive Parts and Accessories |
| Product type | AUTO_ACCESSORY |
| Model | SC2A |
| Part number | SC2A |
| Items per pack | 1 |
| Label | Gunk |
| Manufacturer | Gunk |
Catalog
| Feature | A super concentrated liquid soap |
|---|---|
| Category | Automotive |
| MPN | SC2A |
| UPC | 78698190310 |
| EAN | 78698190310 |
| Product group | Automotive Parts and Accessories |
| Product type | AUTO_ACCESSORY |
| Manufacturer | Gunk |