Microchip Tvs 30V 5% 5000W Bi 5A Rohs Compliant: Yes - M5KP30CAE3/TR
Attributes
Brand name, Manufacturer name, ManufacturerMICROCHIP
CategoryL1Semiconductors - ICs
CategoryL2More Semiconductors - ICs
Extra Product NameMicrochip Tvs 30V 5% 5000W Bi 5A Rohs Compliant: Yes - M5KP30CAE3/TR