RAB EZLED78TNB44/PCS 78W Trunnion Mount LED Spotlight, 4000K (Neutral), 5587 Lumens, 82 CRI, 120V Button Photocell, 4H x 4V Beam Distribution, Bronze Finish
Gallery
Attributes
Brand name, Manufacturer name, ManufacturerRAB Lighting
Extra Product Name, manPlusMpnRAB EZLED78TNB44/PCS 78W Trunnion Mount LED Spotlight, 4000K (Neutral), 5587 Lumens, 82 CRI, 120V Button Photocell, 4H x 4V Beam Distribution, Bronze Finish