MPE21-.25-400-20 SOUTHERN ELECTRONICS F-DYNE capacitor 0.25uF 400V Film Metallized Polyester Axial
Gallery
Attributes
Brand name, Manufacturer name, ManufacturerSOUTHERN ELECTRONICS F-DYNE
Attribute000.25 uf
Attribute01, Voltage400 v
Attribute0220%
Attribute03-
Attribute0448.77 mm (1.920 in)
Attribute05axial
Attribute06straight
Attribute07bulk
Attribute081
AttributeKey00capacitance
AttributeKey01voltage
AttributeKey02tolerance
AttributeKey03temperature
AttributeKey04, length_Attriblead length
AttributeKey05lead type
AttributeKey06lead style
AttributeKey07package
AttributeKey08item per pack
DimensionUnitmm
Extra Product NameMPE21-.25-400-20 SOUTHERN ELECTRONICS F-DYNE capacitor 0.25uF 400V Film Metallized Polyester Axial
keywordsDiscount Electronic Components, MPE21-.25-400-20 SOUTHERN ELECTRONICS F-DYNE capacitor 0.25uF 400V Film Metallized Polyester Axial 2020006514, not only FILM METALLIZED POLYESTER AXIAL , electronic parts, electronic components
length48.77
moq, multiple, tierMinQty14
MPNMPE21-.25-400-20
qtyInStock-2
qtySourceFieldMap
SKU2020006514
snippetMPE21-.25-400-20 SOUTHERN ELECTRONICS F-DYNE capacitor 0.25uF 400V Film Metallized Polyester Axial 2020006514. Thousands of discounted electronic components in stock. No lead time, ship out right away! Electronic parts, tedss.com your source for electronic components.