Buy ESL Vision HOFL-300W-150-HV-L33 300W LED Flood Light, 1000W MH Retrofit, 37190 lm, 347V-480V, 5000K on HomElectrical.com. Take advantage of FREE SHIPPING.
Attributes
Brand name, Manufacturer name, ManufacturerESL VISION
KnownManESL Vision 300W LED Flood Light, 1000W MH Retrofit, 37190 lm, 347V-480V, 5000K (ESL Vision HOFL-300W-150-HV-L33) | HomElectrical.com
UPC00842219142337
keywordsESL Vision, HOFL-300W-150-HV-L33, 300W LED Flood Light, 1000W MH Retrofit, 37190 lm, 347V-480V, 5000K, LED Flood Light
moq, multiple, tierMinQty11
MPNHOFL-300W-150-HV-L33
qtyInStock0
SKUESL-ESLHOFL300W150HVL33
snippetBuy ESL Vision HOFL-300W-150-HV-L33 300W LED Flood Light, 1000W MH Retrofit, 37190 lm, 347V-480V, 5000K on HomElectrical.com. Take advantage of FREE SHIPPING.