Buy Stelpro ACBH2083C24SW 20000W Cabinet Heater, 24V Control, 3 Ph, 208V, 68254 BTU/H, Soft White on HomElectrical.com.
Attributes
Brand name, Manufacturer name, ManufacturerSTELPRO
KnownManStelpro 20000W Cabinet Heater, 24V Control, 3 Ph, 208V, 68254 BTU/H, Soft White (Stelpro ACBH2083C24SW) | HomElectrical.com
UPC626296328163
keywordsStelpro, ACBH2083C24SW, 20000W Cabinet Heater, 24V Control, 3 Ph, 208V, 68254 BTU/H, Soft White, Cabinet Heater
moq, multiple, tierMinQty11
MPNACBH2083C24SW
qtyInStock0
SKUSTP-ACBH2083C24SW
snippetBuy Stelpro ACBH2083C24SW 20000W Cabinet Heater, 24V Control, 3 Ph, 208V, 68254 BTU/H, Soft White on HomElectrical.com.