Microchip Tvs 160V 5% 15000W Uni 5A Rohs Compliant: Yes - MA15KP160AE3
Attributes
Brand name, Manufacturer name, ManufacturerMICROCHIP
CategoryL1Semiconductors - ICs
CategoryL2More Semiconductors - ICs
Extra Product NameMicrochip Tvs 160V 5% 15000W Uni 5A Rohs Compliant: Yes - MA15KP160AE3