SMC EXH BLOCK DISC, NVFS3
Gallery
Attributes
Distributor offers
| Seller | SKU | MOQ | In stock | Multiple | Prices |
|---|---|---|---|---|---|
| Airline Hydraulics | SMC AXT636-11A | 1 | 25 | 1 | 1 @ $3.65 |
| smcpneumatics.com | AXT636-11A | 1 | 25 | 1 | 1 @ $3.98 |
| ipneumatics.com | AXT636-11A | 1 | 25 | 1 | 1 @ $3.98 |
| Allied Electronics | 71748435 | 1 | 1 | ||
![]() Radwell | AXT636-11A | 1 | 1 | ||
| motionindustries.com | 01985587 | 1 | 1 | 1 @ $4.15 |
Related on Amazon
As an Amazon Associate, we earn from qualifying purchases. (paid link) CERTAIN CONTENT THAT APPEARS ON THIS SITE COMES FROM AMAZON. THIS CONTENT IS PROVIDED 'AS IS' AND IS SUBJECT TO CHANGE OR REMOVAL AT ANY TIME.
SMC AXT636-11A exh block disc, nvfs3
Brand: SMC Corporation
Details
- PRODUCT LINE: VALVE
- PRODUCT FAMILY: VFS3000 SOL VALVE 4/5 PORT
- PRODUCT CLASS: VFS3000
- SMC PART DESCRIPTION: EXH BLOCK DISC, NVFS3
Listing
| Product group | BISS Basic |
|---|---|
| Product type | LAB_SUPPLY |
| Part number | AXT636-11A |
| Items per pack | 1 |
| Label | SMC |
| Manufacturer | SMC |
Catalog
| Feature | AXT636-11A exh block disc, nvfs3 |
|---|---|
| Category | Industrial & Scientific |
| MPN | AXT636-11A |
| Product group | BISS |
| Product type | LAB_SUPPLY |
| Manufacturer | SMC |
