Pulse Electronics Inductor, Shielded, Aec-Q200, 18Uh, 2A - PA4340.183NLT
Gallery
Attributes
Distributor offers
| Seller | SKU | MOQ | In stock | Multiple | Prices |
|---|---|---|---|---|---|
Related on Amazon
PA4340.183NLT, Inductor Power Shielded/Molded Wirewound 18uH 20% 100KHz 2A 230mOhm DCR 2220 Automotive T/R (50 Items)
Brand: Pulse Electronics
Listing
| Product group | BISS Basic |
|---|---|
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Model | PA4340.183NLT |
| Part number | PA4340.183NLT |
| Items per pack | 50 |
| Label | Pulse Electronics |
| Manufacturer | Pulse Electronics |
PA4340.183NLT, Inductor Power Shielded/Molded Wirewound 18uH 20% 100KHz 2A 0.23Ohm DCR 2220 Automotive T/R (100 Items)
Brand: Pulse Electronics
Listing
| Product group | BISS Basic |
|---|---|
| Model | PA4340.183NLT |
| Items per pack | 100 |
| Label | Pulse Electronics |
PA4340.183NLT, Inductor Power Shielded/Molded Wirewound 18uH 20% 100KHz 2A 0.23Ohm DCR 2220 T/R (250 Items)