Cree Led Light Distributor (107 items) | Raptor Supplies Worldwide
Gallery
Attributes
Distributor offers
| Seller | SKU | MOQ | In stock | Multiple | Prices |
|---|---|---|---|---|---|
| Raptor Supplies | AD4RMP | 1 | 1 | ||
| Grainger | 43Y260 | 1 | 1 | ||
| 0054647 | 1 | 1 | |||
| Crescent Electric Supply Co | CS18-80LHE-35K-10V | 1 | 1 | ||
| G5980615 | 1 | 1 | 1 @ $840.36 |
Related on Amazon
As an Amazon Associate, we earn from qualifying purchases. (paid link) CERTAIN CONTENT THAT APPEARS ON THIS SITE COMES FROM AMAZON. THIS CONTENT IS PROVIDED 'AS IS' AND IS SUBJECT TO CHANGE OR REMOVAL AT ANY TIME.
Cree CS18-80LHE-35K-10V LED Linear Luminaire, 73W, 8000L, 3500K, 8Ft Lighting, Black
Brand: CREE
Details
- Country Of Origin: Mexico
- Model Number: CS18-80LHE-35K-10V
- Item Package Dimensions: 18.0" L x 18.0" W x 21.0" H
- Item Package Weight: 5.02 lb
Listing
| Binding | Tools & Home Improvement |
|---|---|
| Product group | Home Improvement |
| Product type | ELECTRIC_LIGHT |
| Model | CS18-80LHE-35K-10V |
| Part number | CS18-80LHE-35K-10V |
| Items per pack | 1 |
| Label | Cree |
| Manufacturer | Cree |
Catalog
| Category | Tools & Home Improvement |
|---|---|
| MPN | CS18-80LHE-35K-10V |
| Product group | Home Improvement |
| Product type | HOME_LIGHTING_ACCESSORY |
| Manufacturer | Cree |