RAB GN3LED13NSACW 13W LED Gooseneck Cone Shade with Upcurve 30" High, 25" from Wall Goose Arm, 4000K Color Temperature (Neutral), Spot Reflector, 15" Angled Cone Shade, White Finish
Gallery
Attributes
Brand name, Manufacturer name, ManufacturerRAB Lighting
Extra Product Name, manPlusMpnRAB GN3LED13NSACW 13W LED Gooseneck Cone Shade with Upcurve 30" High, 25" from Wall Goose Arm, 4000K Color Temperature (Neutral), Spot Reflector, 15" Angled Cone Shade, White Finish