SIGMA . 68R34-24AC
Attributes
Brand name, Manufacturer name, ManufacturerSIGMA
onlinecomponents_com{'Manufacturer': 'SIGMA', 'Product Name': 'Electromechanical Relay 24VAC 72Ohm 10A 3PDT (73.7x38.89x55.55)mm Bracket Industrial Relay', 'cacheTime': 1503314128.0, 'image': '', 'moq': 1, 'mpn': '68R34-24AC', 'multiple': 1, 'qtyInStock': 52, 'sku': '68R34-24AC', 'tierMinQty1': 1, 'tierMinQty2': '10', 'tierMinQty3': '25', 'tierMinQty4': '50', 'tierMinQty5': '100', 'tierMinQty8': '', 'tierPrice1': '53.0', 'tierPrice2': '50.35', 'tierPrice3': '47.71', 'tierPrice4': '45.05', 'tierPrice5': '42.4', 'tierPrice8': ''}