Q6675D#B1K - HP
HP
. Q6675D#B1K
Attributes
Distributor offers
| Seller | SKU | MOQ | In stock | Multiple | Prices |
|---|---|---|---|---|---|
| barcodegiant.com | HP393768 | 1 | 1 |
Related on Amazon
As an Amazon Associate, we earn from qualifying purchases. (paid link) CERTAIN CONTENT THAT APPEARS ON THIS SITE COMES FROM AMAZON. THIS CONTENT IS PROVIDED 'AS IS' AND IS SUBJECT TO CHANGE OR REMOVAL AT ANY TIME.
HP Printer DESIGNJET Z2100 24 INCH
Brand: HP
<p>The HP 8-ink Designjet delivers superior color accuracy & consistency with the first-ever embedded spectrophotometer with i1 Color Technology. HP Photo Inks produce vivid color and b&w prints. Count on HP for printing that's easy and reliable.</p>
Details
- HP Designjet Z2100 24-in Photo Printer Q6675D)
Listing
| Binding | Personal Computers |
|---|---|
| Product group | Office Product |
| Product type | MONITOR |
| Model | Q6675D#B1K |
| Part number | Q6675D#B1K |
| Label | hp |
| Manufacturer | hp |
Catalog
| Feature | HP Designjet Z2100 24-in Photo Printer Q6675D) |
|---|---|
| Category | Electronics |
| MPN | Q6675D#B1K |
| UPC | 12303885000 |
| EAN | 41113955351 |
| Product group | Office Product |
| Product type | MONITOR |
| Manufacturer | hp |