Buy Stelpro ACBH0263C24W 2000W Cabinet Heater, 24V Control, 600V, 3-Phase, White on HomElectrical.com.
Attributes
Brand name, Manufacturer name, ManufacturerSTELPRO
KnownManStelpro 2000W Cabinet Heater, 24V Control, 600V, 3-Phase, White (Stelpro ACBH0263C24W) | HomElectrical.com
UPC626296252208
keywordsStelpro, ACBH0263C24W, 2000W Cabinet Heater, 24V Control, 600V, 3-Phase, White, Cabinet Heater
moq, multiple, tierMinQty11
MPNACBH0263C24W
qtyInStock0
SKUSTP-ACBH0263C24W
snippetBuy Stelpro ACBH0263C24W 2000W Cabinet Heater, 24V Control, 600V, 3-Phase, White on HomElectrical.com.