Pulse Electronics General Purpose Inductor, 2.2Uh, 20%, 1 Element, Smd, 3130 - PA5007.222NLT
Attributes
Distributor offers
| Seller | SKU | MOQ | In stock | Multiple | Prices |
|---|---|---|---|---|---|
Related on Amazon
PA5007.222NLT, Inductor Power Shielded/Molded Wirewound 2.2uH 20% 100KHz 13A 13.7mOhm DCR T/R (25 Items)
Brand: Pulse Electronics
Listing
| Product group | BISS Basic |
|---|---|
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Model | PA5007.222NLT |
| Part number | PA5007.222NLT |
| Items per pack | 25 |
| Label | Pulse Electronics |
| Manufacturer | Pulse Electronics |
PA5007.222NLT, Inductor Power Shielded/Molded Wirewound 2.2uH 20% 100KHz 13A 0.0137Ohm DCR T/R (25 Items)
Brand: Pulse Electronics
Listing
| Product group | BISS Basic |
|---|---|
| Model | PA5007.222NLT |
| Items per pack | 25 |
| Label | Pulse Electronics |