D&D PowerDrive 5V1230/14 Banded Belt 5/8 x 123in OC 14 Band
Gallery
Attributes
Distributor offers
| Seller | SKU | MOQ | In stock | Multiple | Prices |
|---|---|---|---|---|---|
Related on Amazon
D&D PowerDrive 5V1230/14 Banded Belt, 5/8" x 123", OC 14 Band, 123" Length
Brand: D&D PowerDrive
Details
- Belt 5V 5/8 x 123in OC 14 Band
- Picture may show a different number of bands
- Manufacturer name - D&D PowerDrive
- Package weight: 23.59 lbs
Listing
| Binding | Misc. |
|---|---|
| Product group | BISS |
| Product type | BELTS |
| Model | 5V1230/14 |
| Part number | 5V1230/14 |
| Items per pack | 1 |
| Label | D&D PowerDrive |
| Manufacturer | D&D PowerDrive |
Catalog
| Feature | Belt 5V 5/8 x 123in OC 14 Band |