Amphenol Communications Solutions Dsub, Machined Pin 7.5A, Straight Pcb Thru Hole, Cnt Length=2.4mm (.095In), Cnt =1.02mm (.040In), 25 Pin, Bright Tin Shell+Grounding Dimples, 0.38??m (15?? In) Gold, 3.1mm (.122In) Clear Hole, Without Standoff&boardlock / Tray - L777DB25PV
Attributes
Brand name, Manufacturer name, ManufacturerAMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS
CategoryL1Connectors
CategoryL2More Connectors
Extra Product NameAmphenol Communications Solutions Dsub, Machined Pin 7.5A, Straight Pcb Thru Hole, Cnt Length=2.4mm (.095In), Cnt =1.02mm (.040In), 25 Pin, Bright Tin Shell+Grounding Dimples, 0.38??m (15?? In) Gold, 3.1mm (.122In) Clear Hole, Without Standoff&boardlock / Tray - L777DB25PV