Cgs Te Connectivity Wirewound Resistor, 6.8 Ohm, 15W, 5% - THS156R8J
Gallery
Attributes
Brand name, Manufacturer nameCGS - TE CONNECTIVITY
CategoryL1Passive Components
CategoryL2Resistors - Fixed Value
CategoryL3Panel / Chassis Mount Resistors
Extra Product NameCgs Te Connectivity Wirewound Resistor, 6.8 Ohm, 15W, 5% - THS156R8J