Bando 230XL031G 23 inch long 0.31 inch wide 0.09 inch high XL Timing Belt with 115 teeth - MROSupply.com
Gallery
Attributes
Brand name, Manufacturer name, ManufacturerBando
CategoryL1Synchronous & Timing Belts
CategoryL2Square Tooth Timing Belts
CategoryL3XL .200 Inch Pitch
Extra Product NameBando 230XL031G 23 inch long 0.31 inch wide 0.09 inch high XL Timing Belt with 115 teeth - MROSupply.com
moq, multiple20
MPN230XL031G
qtyInStock0
SKU5922212
snippetThe 230XL031G is produced by Bando and is described as a Bando 230XL031G 23 inch long 0.31 inch wide 0.09 inch high XL Timing Belt with 115 teeth