Attributes
Brand name, Manufacturer name, ManufacturerSTELPRO
KnownManStelpro 3000W Dragon Ceiling Fan Heater w/ 24V Control, 250 CFM, 10238 BTU/H, 208V, Soft White (Stelpro ADRI0381C24SW) | HomElectrical.com