Koa Res, 6K8, 2W, Axial, Metal Oxide Rohs Compliant: Yes - MOS2CT52R682J
Gallery
Attributes
Distributor offers
| Seller | SKU | MOQ | In stock | Multiple | Prices |
|---|---|---|---|---|---|
Related on Amazon
Metal Oxide Resistors RSS2 6.8K 5%TR (1 piece)
Brand: KOA Speer
Catalog
| Feature | <b>Pack of:</b> 1 |
|---|---|
| Category | Industrial & Scientific |
| MPN | MOS2CT52R682J |
| Product group | BISS |
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Manufacturer | KOA Speer |
Metal Oxide Resistors RSS2 6.8K 5%TR (10 pieces)
Brand: KOA Speer
Catalog
| Feature | <b>Pack of:</b> 10 |
|---|---|
| MPN | MOS2CT52R682J |
| Product group | BISS |
| Manufacturer | KOA Speer |
Metal Oxide Resistors RSS2 6.8K 5%TR (100 pieces)
| Feature | <b>Pack of:</b> 100 |
| MPN | MOS2CT52R682J |
Metal Oxide Resistors RSS2 6.8K 5%TR (5 pieces)
| Feature | <b>Pack of:</b> 5 |
| MPN | MOS2CT52R682J |
Metal Oxide Resistors RSS2 6.8K 5%TR (50 pieces)
| Feature | <b>Pack of:</b> 50 |
| MPN | MOS2CT52R682J |
MOS2CT52R682J, Res Metal Oxide 6.8K Ohm 5% 2W ±300ppm/°C Conformal Coated AXL Automotive T/R (100 Items)
Brand: KOA Speer Electronics