WTK-LED20F-35-BK | Jacobson Electric
Gallery
Attributes
Brand name, Manufacturer nameW.A.C. Lighting
ManufacturerW.A.C. Lighting WAC Lighting WAC US
Extra Product NameWTK-LED20F-35-BK | Jacobson Electric
qtyInStock0
SKU875145
tierPrice1283.90
UPC, EAN, EANList, UPCList790576294261
Product Group, ProductGroup, WebsiteDisplayGroupNameHome Improvement
ASINB00IECU2MC
AdultProduct, Autographed, Batteries_included, Batteries_required, Memorabilia, TradeInEligibleFalse
Amount236.95
AsinB00IECU2MC B00P08L6KU
Aspectproper_shipping_name
Binding, CatTools & Home Improvement
Brand, Label, Man, Publisher, StudioWAC Lighting
Brightness1385
Bullet_pointCountry of Origin: CHINA Package Height: 5.542" Package Length: 6.295" Package width: 4.992"
CatId228013
CatTree228013 3736691 468240 495224 5486428011
ClassificationId14325541
ColorBlack Multi black
Color_temperature3500.0
Currency, CurrencyCodeUSD
DisplayNameHeads
Externally_assigned_product_identifier, Identifier00790576294261 0790576294261 790576294261
FeatureWAC Lighting is a responsible lighting company, responsibility is central to our culture.
FetchTime1612305841 1645547215 1679921224 1693140397 1704657147 1708514831
Finish_typeBlack
Fixture_typeNon Removable
Hazmatauto-grounding
Height1015 4.992 5.542 500 75
IdentifierTypeEAN GTIN UPC
ItemClassificationBASE_PRODUCT
ItemName, Item_nameWAC Lighting WTK-LED20F-35-BK 23W Exterminator Track Head for 120V W Track, Flood, 3500K WAC US-LED TRACK FIXTURE - 20W 3500K FLOOD-WTK-LED20F-35-BK