Buy Stelpro ACBH0483C24W 4000W Cabinet Heater, 24V Control, 3 Ph, 208V, 13684 BTU/H, White on HomElectrical.com.
Attributes
Brand name, Manufacturer name, ManufacturerSTELPRO
KnownManStelpro 4000W Cabinet Heater, 24V Control, 3 Ph, 208V, 13684 BTU/H, White (Stelpro ACBH0483C24W) | HomElectrical.com
UPC626296252314
keywordsStelpro, ACBH0483C24W, 4000W Cabinet Heater, 24V Control, 3 Ph, 208V, 13684 BTU/H, White, Cabinet Heater
moq, multiple, tierMinQty11
MPNACBH0483C24W
qtyInStock0
SKUSTP-ACBH0483C24W
snippetBuy Stelpro ACBH0483C24W 4000W Cabinet Heater, 24V Control, 3 Ph, 208V, 13684 BTU/H, White on HomElectrical.com.