EXITRONIX LL50H-6-50-G2-25W 50W LIGHT FIXTURE
Attributes
Brand name, Manufacturer name, ManufacturerEXITRONIX
KnownMan, Extra Product NameEXITRONIX LL50H-6-50-G2-25W 50W LIGHT FIXTURE
UPC84675003762
extendedLead380
extendedQty-2
moq, multiple, tierMinQty11
MPN, SKULL50H-6-50-G2-25W
snippetThermoplastic High Impact Emergency Light, 6V 50W, (2) 6V 25W Halogen MR16 Bi-Pin Lamps, Lead Acid Battery, Damp Rated, White Finish, Self-Test/Self-Diagnostics