    "mpn": "PVZ3A103C01R00",
    "manufacturer": "Murata",
    "brand": "Murata",
    "title": "Res Carbon Film Trimmer 10K Ohm 30% 0.1W(1/10W) 1(Elec)/1(Mech)Turn (3.1 X 3.6 X 1.85mm) J-Hook SMD T/R",