Accuform MPLR606VS10
Accuformzoom
brand:
manufacturer:
Description:
<p><strong>Accuform, MPLR606VS10, 14" x 10" Safety Sign "Brown Glass Bottles And Jars" Adhesive Vinyl </p> </strong> <p><strong>Features: </strong> </p> <ul><li>Flexible, pressure-sensitive adhesive vinyl </li> <li>For indoor and short-term outdoor applications </li> <li>Conforms to smooth curved surfaces </li> </ul> <table class="dataTable" border="0" width="100%" cellspacing="1" cellpadding="2"><tr><td>Unit of Measure </td> <td>Pack of 10 pcs </td> </tr> </table>